PrzezDominik Chróściński / UsługiZ życia firmy / / 0 komentarze/y

Odnawianie smartfonów Apple – tchnij nowe życie w swojego iPhone’a!

Intensywnie używasz swojego iPhone i obudowa ma widoczne ślady użytkowania? Masz pękniętą szybkę wyświetlacza lub widoczne, głębokie rysy? a może telefon ma widoczne, nieestetyczne wgnioty po upadku, zbitą szybkę wyświetlacza i rozładowuje się po kilku godzinach?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o kolejne usługi, które znacząco zwiększą wartość Twojego sprzętu.

Czego dotyczy usługa odnowienia iPhone?

LucasGSM posiada specjalistyczny i profesjonalny sprzęt, pozwalający na serwis telefonów i regenerację wyświetlacza. Wymianie podlega:

  • Zarysowana lub pęknięta szybka wyświetlacza, oraz bateria która wraz z upływem czasu i wskutek intensywnego używania telefonu traci swoją żywotność.

Czyszczenie wyświetlacza

  • Złącze ładowania narażone jest na pyłki, zabrudzenia i wilgoć. Po dłuższym korzystaniu ze smartfona oraz codziennym ładowaniu wyrabia się, a objawem może być problem z poprawnym ładowaniem urządzenia. Wymiana gniazda ładowania jest konieczna w ramach usługi odnowienia.
  • Najczęściej i największe ślady używania widoczne są na obudowie urządzenia. Jest narażona na zarysowania oraz wgnioty przy upadku telefonu. Wygląd obudowy może świadczyć nie tylko o intensywności korzystania z urządzenia, oraz cenie ale również o tym czy dbaliśmy o sprzęt. Jest pierwszym elementem, który rzuca się w oko zwracając uwagę znajomych i bliskich osób.

Rozłożony iPhone

Firma LucasGSM gwarantuje wymianę na najwyższej jakości produkty, które nie odbiegają od jakości oryginalnych części Apple. Produkt po odnowieniu jest tak samo “świeży”, jak po wyjęciu z pudełka.

Poniżej zamieszczamy ceny dla iPhone’ów, które odnawiamy:

ModelCena
Apple iPhone 5S300 zł
Apple iPhone 6450 zł
Apple iPhone 6S550 zł
Apple iPhone 7690 zł

Odnowiony iPhone 6s Odnowiony iPhone 6s
Technologia aktualnie umieszczona w smartfonach nie starzeje się w tempie, które będzie zmuszać do wymiany telefonu po dwóch latach używania. Z dużym prawdopodobieństwem, sprzęt będzie równie użytkowy nawet po kilku latach. Osoby posiadające iPhone’a, które cenią Apple za design, oraz Ci, którzy nie są zwolennikami dodatkowej ochrony sprzętu w postaci etui, mogą doprowadzić do rys, odprysków czy mikro wgniotów występujących na obudowie telefonu. Warto zastanowić się nad zakupem oryginalnego etui (designed by Apple), które nie uwłacza wyglądowi smartfona. Etui znajdziecie w naszej Strefie Apple.Zadowolony klient

Odnowienie iPhone’a może być również korzystne w przypadku sprzedaży czy ogólnej poprawy wyglądu sprzętu którego używasz – tchnij nowe życie w swojego iPhone’a!

Zapraszamy na Wildę.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *