Zalanie to jedna z bardziej dotkliwych przyczyn uszkodzenia sprzętu komputerowego. Nie ma tu znaczenia, czy urządzenie było częściowo zanurzone, czy oblane, ani jaki płyn doprowadził do tej awarii (woda, napoje). Nasi pracownicy pomogą ocenić straty i doradzą najlepsze rozwiązanie w każdym przypadku.
Przyjmujemy sprzęt komputerowy nieobjęty gwarancją na naprawy pogwarancyjne i dokonujemy napraw po nieuznanych reklamacjach w autoryzowanych serwisach. Na naprawy dokonywane przez nasz serwis udzielamy gwarancji własnej.

Co zrobić?

Jeśli przydarzyło Ci się zalanie urządzenia, najpierw należy je niezwłocznie wyłączyć i upewnić się, że nie jest podłączone do prądu.
Odradzamy suszenie domowymi metodami, np. na kaloryferze, lub suszarką. Niewskazane są także próby rozmontowywania urządzenia samemu w celu wysuszenia - łatwo uszkodzić wrażliwe części. Niektórzy producenci dodatkowo zabezpieczają swoje produkty, co sprawia, że tylko wykwalifikowany serwisant może je rozmontować i naprawić. Próby reanimacji takiego sprzętu w domu mogą tylko pogorszyć sytuację. Pod żadnym pozorem nie należy też próbować włączania komputera, który uległ zalaniu.

Uratujemy Twój komputer

Jeśli zdarzyło Ci się uszkodzenie komputera lub innego urządzenia na skutek kontaktu z cieczami, prosimy o kontakt - ustalimy, co możemy zrobić w tym przypadku.

naprawa zalanego komputera

naprawa zalanego komputera