Naprawa Samsungów

Telefony marki Samsung są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych sprzętów, najczęściej i najchętniej używanych. Niestety, jak każdy inny sprzęt może zostać uszkodzony przez nieuwagę lub nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Serwis LucasGSM zajmuje się kompleksową naprawą urządzeń marki Samsung. Serwisujemy sprzęt pogwarancyjnie, oraz przyjmujemy w ramach gwarancji. Usługa naprawy wykonywana jest na oryginalnych podzespołach, od autoryzowanych dostawców z którymi współpracujemy od wielu lat.

Dlaczego naprawa Samsungów opłaca się w naszym serwisie?

Od 2003 roku naprawiamy telefony komórkowe i smartfony. Naprawy sprzętowe oraz software-owe traktujemy jako pasję, a obsługa klienta jest dla Nas priorytetowym zadaniem. Zostawiając swój sprzęt w naszych rękach, otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości, szybkiej i skutecznej naprawy. Posiadając bogate doświadczenie i profesjonalny sprzęt dokładamy wszelkich starań, aby serwisowane przez nas urządzenia, były naprawiane szybko i skutecznie. Odpowiadając na potrzeby klienta, zdecydowaliśmy się skrócić czas napraw do 3 dni roboczych, jednocześnie utrzymując taką samą cenę usługi. Działamy z największą starannością i dbałością o Twój sprzęt. Jesteśmy pewni swoich usług, dlatego udzielamy 3-miesięcznej gwarancji na każdą naprawę.

Korzystając z usług naszego serwisu, możesz liczyć na:

  • Bieżące informacje o postępie naprawy urządzenia
  • Szybką naprawę (do 3 dni roboczych)
  • Wyłącznie oryginalne części
  • 15-letnie doświadczenie
  • Profesjonalną obsługę

Serwis Samsung obejmuje

Do najpopularniejszych usług serwisowych, z których korzystają nasi klienci, należą:

Wymiana wyświetlacza w Samsunguod 250zł
Wymiana szybki wyświetlaczaod 170zł
Wymiana baterii, złącza i układu ładowaniaod 100zł
Wymiana głośnika audio, rozmów i mikrofonuod 60zł
Naprawa Samsungów po zalaniuod 120zł
Wymiana tylnego i przedniego aparatuod 80zł
Zdjęcie blokady SIM-lock w Samsunguod 40zł
Aktualizacja oprogramowaniaod 50zł
Wymiana backlight i naprawa podświetleniaod 100zł

Zgłoś się do naszego serwisu w celu naprawy urządzeń Samsung!

Jeśli masz problem z urządzeniem Samsung, odwiedź nasz serwis na ul. 28 czerwca 1956 r. 173 w Poznaniu (Wilda). Więcej informacji uzyskasz pod numerem tel. 61 833 65 58 lub 500 809 810.

Naprawa SamsungówOddzielenie szyby od wyświetlacza