PrzezDominik Chróściński / UsługiZ życia firmy / 0 komentarze/y

Naprawa telefonu door to door – od drzwi do drzwi

Żyjemy w czasach, w których każda chwila ma znaczenie, a wygoda jest bardzo pożądana. Część klientów może mieć problem ze znalezieniem serwisu lub dostarczaniem uszkodzonego i odbieraniem naprawionego sprzętu. Inni nie mają w pobliżu firmy zajmującej się profesjonalną naprawą urządzeń mobilnych. Zamiast spędzać czas na poszukiwaniu serwisu zajmującego się naprawą, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Wychodząc Wam naprzeciw, firma LucasGSM wprowadza usługę naprawy smartfonów i laptopów opartą o "door to door" - bez wychodzenia z domu. Od dziś naprawę możesz przeprowadzić w sposób wygodny, profesjonalny a przede wszystkim w uczciwej cenie!

Dlaczego warto skorzystać z usługi "door to door"?

Korzyści płynące z naprawy w ramach usługi "door to door" początek mają w wygodzie oddania i odebrania urządzenia oszczędzając przede wszystkim Twój czas i pieniądze, kończąc na zadowoleniu z obsługi i jakości wykonanej naprawy. Masz pełną kontrolę nad przebiegiem naprawy urządzenia dostarczonego do serwisu LucasGSM. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami, otrzymując zwrotną informację o statusie naprawy. Brak zmartwień i Twój spokój jaki będzie towarzyszył w czasie naprawy jest naszym priorytetem.
Zapraszamy do kontaktu.

Dobry wybór

Co oferujemy i jak przebiega naprawa "door to door"?

Szczególnym zainteresowaniem napraw w ramach usługi "door to door" cieszy się wymiana szybki wyświetlacza, wymiana uszkodzonego wyświetlacza, oraz gniazda ładowania. Większość napraw wykonujemy w ciągu 1-3 dni roboczych, dlatego warto zastanowić się nad wyborem profesjonalnego serwisu, który naprawą telefonów komórkowych specjalizuje się od ponad 15 lat. LucasGSM nie używa tanich, chińskich zamienników zalewających polski rynek, a stosowane przez nas części pochodzą od sprawdzonych dostawców, zapewniając bezawaryjność oraz najwyższą jakość.

Oddzielenie szyby od wyświetlacza

Jak skorzystać z usługi naprawy telefonu w systemie "door to door"?

  1. Zakup usługę na aukcji lub skontaktuj się z nami telefonicznie,
  2. Spakuj telefon, w taki sposób by nie został uszkodzony podczas transportu,
  3. Kurier odbierze Twój sprzęt następnego dnia roboczego.
  4. Smartfon naprawiamy w 24h,
  5. Po przeprowadzeniu testów telefonu, odsyłamy urządzenie ubezpieczoną przesyłką kurierską.

Dział wysyłek
Przesyłki w obie strony są ubezpieczone na pełną wartość rynkową urządzenia. Solidne kartonowe opakowanie oraz dodatkowe zabezpieczenie w postaci folii bąbelkowej, redukuje do minimum ryzyko uszkodzenia sprzętu w trakcie transportu. Przed wysyłką przeprowadzamy dokładne testy Twojego urządzenia. Dzięki takiemu podejściu będziesz cieszyć się naprawionym urządzeniem, kilka chwil po odbiorze sprzętu od kuriera.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *