Zamiast spędzać czas na poszukiwaniu serwisu zajmującego się profesjonalną naprawą, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Serwis LucasGSM zachęca do skorzystania z usługi naprawy smartfonów i laptopów opartą o "door to door" - bez wychodzenia z domu. Od dziś naprawę możesz przeprowadzić w sposób wygodny, profesjonalny a przede wszystkim w uczciwej cenie!

Dlaczego warto skorzystać z usługi "door to door"?

Korzyści płynące z naprawy w ramach usługi "door to door" początek mają w wygodzie oddania i odebrania urządzenia oszczędzając przede wszystkim Twój czas i pieniądze, kończąc na zadowoleniu z obsługi i jakości wykonanej naprawy. Masz pełną kontrolę nad przebiegiem naprawy urządzenia dostarczonego do serwisu LucasGSM. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami, otrzymując zwrotną informację o statusie naprawy. Brak zmartwień i Twój spokój jaki będzie towarzyszył w czasie naprawy jest naszym priorytetem.
Zapraszamy do kontaktu.

Co oferujemy i jak przebiega naprawa "door to door"?

Szczególnym zainteresowaniem napraw w ramach usługi "door to door" cieszy się:

Większość napraw wykonujemy w ciągu 1-3 dni roboczych, dlatego warto zastanowić się nad wyborem profesjonalnego serwisu, który naprawą telefonów komórkowych specjalizuje się od ponad 15 lat. LucasGSM nie używa tanich, chińskich zamienników zalewających polski rynek, a stosowane przez nas części pochodzą od sprawdzonych dostawców, zapewniając bezawaryjność oraz najwyższą jakość.

Jak skorzystać z usługi naprawy telefonu w systemie "door to door"?

  1. Zakup usługę na aukcji lub skontaktuj się z nami telefonicznie,
  2. Spakuj telefon, w taki sposób by nie został uszkodzony podczas transportu,
  3. Kurier odbierze Twój sprzęt następnego dnia roboczego*.
  4. Smartfon naprawiamy w 24h,
  5. Po przeprowadzeniu testów telefonu, odsyłamy urządzenie ubezpieczoną przesyłką kurierską.

Przesyłki w obie strony są ubezpieczone na pełną wartość rynkową urządzenia. Solidne kartonowe opakowanie oraz dodatkowe zabezpieczenie w postaci folii bąbelkowej, redukuje do minimum ryzyko uszkodzenia sprzętu w trakcie transportu. Przed wysyłką przeprowadzamy dokładne testy Twojego urządzenia. Dzięki takiemu podejściu będziesz cieszyć się naprawionym urządzeniem, kilka chwil po odbiorze sprzętu od kuriera.
Zapraszamy do kontaktu.

*koszt transportu w obie strony (wliczony koszt odbioru urządzenia) to 29zł brutto.

Dobry wybór - usługa door to door

Oddzielenie szyby od wyświetlacza - usługa door to door

Dział wysyłek - usługa door to door