PrzezDominik Chróściński / Z życia firmy / / 0 komentarze/y

Strefa Apple w naszym salonie w Poznaniu

Wiedząc, że firma Apple na polskim rynku zdobywa coraz większą popularność, postanowiliśmy wydzielić część lokalu poświęcając ją tylko i wyłącznie produktom tej firmy.

W marcu 2018 wprowadziliśmy do sprzedaży oryginalne akcesoria Apple, które cechują się dużo wyższą jakością wykonania niż chińskie zamienniki. Produkty są lepiej dopasowane, a tworzywo z którego je wykonano jest najwyższej jakości.

Nasza firma aktywnie podwyższa jakość oferowanych usług. Pracownicy LucasGSM chętnie pomogą w doborze odpowiedniego akcesorium. Wysoka kultura i zamiłowanie do technologii sprawi, że zakupy nabiorą nowego, świeżego wymiaru. Strefa którą tworzymy przeznaczona jest dla miłośników firmy Apple. Jest pierwszą w Poznaniu, otwartą, gdzie sprawdzisz działanie oryginalnych produktów przed ich zakupem.

Aktualnie w naszej Strefie Apple kupicie takie produkty jak:

  • ładowarki - w ofercie posiadamy ładowarki o mocy 5 i 12 Wat. Historie głoszą, że iPhone ładuje się szybciej na 12, aniżeli 5W w tej samej cenie - niedługo to sprawdzimy. Kupując u nas, unikniesz uporczywego komunikatu "akcesorium może nie być obsługiwane".
    Swoją drogą, mamy również oryginalne wyświetlacze.
Ładowarka 5W
Ładowarka 12W
  • kable... zawsze zastanawiałem się, co można pisać o kablu... ciężko pisze się o kablu. Po prostu.
    W ofercie mamy jedno- i dwumetrowe! Oryginalne! 🙂
Kabel 1 metr i 2 matry
Kabel iPhone 4
  • etui klasy premium wykonane ze skóry, idealnie przylegające do Twojego iPhone'a. Wykonane z wysoką starannością i dbałością o każdy detal. Etui bardzo wygodnie leży w dłoni, nie wyślizgując się. Leather Case jest przy tym eleganckie i przeznaczone dla osób wymagających najlepszych jakościowo produktów. Osób, które cenią wygodę oraz wysoką estetykę, zwracających uwagę na wygląd swoich iPhone'ów. W ofercie mamy również oryginalne etui wykonane z miękkiego w dotyku silikonu. Zapewnia pewny chwyt urządzenia w ręku, a precyzyjne wykonanie i dopasowanie zapewnia komfortowe korzystanie z funkcji iPhone'a. Wnętrze etui pokryte jest wyściółką z mikrofibry, które chroni obudowę przez otarciami i zarysowaniem.
Etui Apple iPhone 8
Etui Apple iPhone 8
Etui iPhone X
Etui iPhone X
Etui silikonowe iPhone 8
Etui silikonowe iPhone 8 czarne
  • mieliśmy przyjemność używać nowych słuchawek AirPods. Słuchawki wygodne, estetyczne, z zadowalającym dźwiękiem, a przy tym nie sprawiające problemów z rozplątywaniem kabla. Używając AirPods, ma się dosłowne wrażenie, że Apple dał pstryczka w nos innym producentom i wyprzedził konkurentów o kolejne lata. Jak na słuchawki douszne, bezprzewodowe AirPods'y są idealnie wyprofilowanym produktem, spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających audiofili. Zastanawiasz się nad zakupem? u nas posłuchasz swojego ulubionego utworu na oryginalnych AirPods.
Słuchawki Apple AirPods
Słuchawki Apple AirPods
  • mało osób wie, że słuchawki EarPods światło dzienne ujrzały przed iPhone'm. Swoją premierę miały już w październiku 2001 roku, wraz z premierą iPod'a. Słuchawki grają tak, jak najlepiej lubisz. Przestrzenny dźwięk, wyrównany bas - nie zagłuszający wokalu i... atrakcyjna cena. U nas nie kupujesz w ciemno. Przed każdym zakupem, możesz sprawdzić jakość ulubionej muzyki.Szkoda, że takie drogie...
Słuchawki Apple EarPods
Słuchawki Apple EarPods

Jakość wykonania usługi, jest ważniejsza niż czas. Większość problemów załatwiamy na miejscu, na inne potrzebujemy dłuższej chwili. Diabeł tkwi w szczegółach, a pośpiech to droga do piekła 😉 Na każdy produkt wystawimy F-VAT 23% oraz udzielamy gwarancji producenta, w przypadku usterki problem załatwimy za Ciebie.

W najbliższym czasie oferta naszego salonu będzie zaktualizowana o kolejne akcesoria do urządzeń Apple znanych marek, takich jak Spigen, PURO, Incipio, X-doria, Zizo.

Serdecznie zapraszamy na Wildę do salonu telefonów komórkowych LucasGSM.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *