PrzezDominik Chróściński / ProduktyUsługiZ życia firmy / / 0 komentarze/y

Strefa komputerowa z akcesoriami

Strefa komputerowa z akcesoriami

Każdy z nas posiada w domu komputer stacjonarny lub laptopa. Urządzenia bez których nie wyobrażamy sobie życia. Są źródłem rozrywki i informacji, służą do pisania, analizowania, nauki, a także do kontaktu z najbliższymi (zaraz obok smartfonów). Komfortowa praca przy komputerze wymaga wysokiej jakości peryferiów (myszki, klawiatury, kamerki internetowej, a nawet głośników). Z nowym rokiem postanowiliśmy zainteresować się również dostarczaniem Wam akcesoriów komputerowych. Od niedawna macie możliwość zakupu najważniejszych peryferiów, wykorzystywanych podczas codziennego kontaktu z komputerem. Strefa komputerowa zapewni Wam dostęp do produktów z najwyższej półki.

Strefa komputerowa - dyski twarde

Najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem przechowywania danych (o czym wspominaliśmy już w artykule) są zewnętrzne nośniki danych: dyski twarde, pendrive lub płyty CD/DVD. W naszej strefie znajdziecie wszystkie powyższe produkty charakteryzujące się najwyższą jakością w swojej cenie. Rozumiejąc potrzeby, wprowadziliśmy do oferty szeroki asortyment, który zaspokoi niejednego użytkownika komputerów. Znajdziecie u nas dyski twarde o mniejszych pojemnościach, a także 2 terabajtowe które wystarczą na przechowywanie ogromnej ilości danych. Jeżeli lubisz dzielić się swoimi zbiorami, lub często podróżujesz i chcesz mieć pod ręką najważniejsze pliki, oferujemy dyski wodo- i wstrząsoodporne którym transport nie szkodzi. Szybkość pracy komputera jest również zależna od zastosowanego dysku. Aktualnie popularnością cieszą się dyski SSD, które nie tylko wyciszają pracę komputera ale również ją przyspieszają (oferujemy dyski o pojemności 120, 240 i 512GB).

Dysk HDD WDDysk SSD SanDisk

Głośniki i słuchawki (przewodowe i bezprzewodowe)

Na pewno słuchacie muzyki - kiedy jesteście sami lub wspólnie z rodziną. Oglądacie filmy i rozluźniacie się podczas ulubionej gry. Aby zapewnić sobie najwyższy komfort i radość, koniecznym jest zapewnienie najlepszej jakości odtwarzanego dźwięku. Do oferty wprowadziliśmy głośniki i słuchawki które zachwycą nawet najbardziej wymagających audiofili. W naszym salonie możecie posłuchać przed zakupem, jaki dźwięk oferuje produkt. Nie musisz kupować “w ciemno” rozczarowując się w domowym zaciszu. Przyjdź i sprawdź.

Głośniki LogitechSłuchawki Creative

Klawiatury, myszki i pady - urządzenia wskazujące

Podczas wyboru laptopa lub komputera stacjonarnego na pewno zwracamy uwagę na jakość jego wykonania. Dla niektórych osób kluczowymi cechami są urządzenia wskazujące, takie jak myszka lub klawiatura. Do naszej oferty wprowadziliśmy klawiatury cechujące się tzw. miękkim kliknięciem. Od teraz korzystanie z komputera może być jeszcze przyjemniejsze, a stukające klawisze przestaną irytować Ciebie i domowników. Miękkie kliknięcie zapewni wygodę, przyjemność z pisania i ciszę.
Myszka to najważniejsze urządzenie w kontakcie z komputerem, dlatego uważamy że warto zadbać o jak najbardziej komfortowy układ i profil. Nie powinieneś męczyć się obsługując komputera, a sterowanie nim powinno być łagodne i przyjemne. Nasza oferta przewiduje produkty wyprofilowane, zarówno dla osób lewo- jaki i praworęcznych. Już pierwszy kontakt z zakupionym akcesorium, sprawi że nie będziesz chciał wymieniać go na inne.
Nie zabrakło również miejsca dla osób pasjonujących się rozrywką. W gry komputerowe grają już nie tylko najmłodsi, ale również Ci starsi. Zajadli gracze doskonale wiedzą, że do wygranej nie tylko potrzebne są umiejętności, ale również odpowiedni pad. Rozmieszczenie przycisków czy stickerów ma ogromne znaczenie przy szybkich rozgrywkach. Gamepady które oferujemy zapewnią Ci najlepsze wrażenia podczas relaksu lub spotkania ze znajomymi.

Klawiatura i mysz LogitechGamepad uRage

Strefa komputerowa - torby do laptopów, podkładki

Osoby które często podróżują, wiedzą, że torba jest przydatnym akcesorium. W ofercie posiadamy uniwersalne torby przeznaczone dla laptopów o rozmiarach do 15 i torby dla 17 calowców. Postawiliśmy na jakość i minimalizm. U nas zakupisz torby przyjemnie wyglądające i nie rzucające się w oczy, zachowując przy tym bardzo dobre wykonanie. Jeżeli często używasz laptopa na kolanach, albo lubisz pracować będąc w łóżku, proponujemy zakup podkładki - nie tylko ze względu Twojego zdrowia ale również dla zdrowia Twojego komputera.

Torba do laptopa NatecPodkładka Thermaltake

Zasilacze, kable, huby

Być może brakuje Ci wejść USB albo chcesz komfortowo korzystać z komputera stacjonarnego - nie nachylając się za każdym razem, kiedy chcesz podłączyć pendrive? z pomocą przyjdzie hub USB. Od teraz zmieni się sposób pracy przy komputerze i być może, nie zapomnisz zrobić kopii bezpieczeństwa na nośniku zewnętrznym w przypadku uszkodzenia sprzętu. Nasza oferta pozwoli Ci również na podłączenia laptopa do telewizora w celu zwiększenia jakości i komfortu oddania się rozgrywce w ulubionej grze czy choćby oglądania filmów. Kable HDMI, które oferujemy, pozwolą na przesył obrazu w najwyższej i bezstratnej jakości.

Zasilacz do laptopa NatecKabel HDMI LUX
Powyższe produkty kupisz u nas “od ręki”. Jeżeli nie będziemy posiadać akcesorium, które potrzebujesz - zapewniamy, że zrobimy wszystko by to dla Ciebie zdobyć.
W naszym salonie możesz również naprawić swój komputer. Utraciłeś dane? komputer się przegrzewa? a może uszkodzona matryca? Odwiedź nas przy ul. 28 czerwca 1956 r. 173 w Poznaniu (Wilda). Więcej informacji uzyskasz pod numerem tel. 61 833 65 58 lub 500 809 810.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *