Kup nowy telefon

Odwiedzając nasz salon, z pewnością znajdziesz właśnie to, czego szukasz.

Nasi pracownicy z chęcią poinformują o dostępności, właściwościach i parametrach technicznych poszukiwanego przez Ciebie modelu. Oferujemy profesjonalne i kulturalne doradztwo, na podstawie preferencji klienta. Oferujemy w sprzedaży telefony nowe, jak i używane. Na wszystkie sprzęty udzielamy gwarancji.

Możesz zamówić albo zarezerwować wybrany przez siebie telefon. Odbierzesz go w salonie lub wyślemy go do Ciebie. Jeśli interesuje Cię zakup przez internet, sprawdź nasze oferty:

 

Zajmujemy się również sprzedażą akcesoriów do modeli, które posiadamy, oraz tych najczęściej używanych przez klientów. Oferujemy możliwość realizacji zamówień hurtowych dla firm. W razie niedostępności towaru w salonie jesteśmy w stanie zamówić i sprowadzić wybrane akcesorium w ciągu kilku dni.

Oprócz sprzedaży telefonów, akcesoriów i serwisu, zajmujemy się skupem nowych i używanych telefonów. Na rynku jesteśmy od wielu lat, więc możesz mieć pewność rzetelnej oraz ekspresowo przeprowadzonej transakcji.

Sprzedaj swój telefon

Jeśli zamierzasz sprzedać swój telefon, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio w salonie. Cały proces zaczynamy od wyceny, dzięki czemu poznasz rynkową wartość swojego urządzenia na podstawie specjalistycznej analizy.

Odkupujemy telefony zarówno od klientów indywidualnych, jak i biznesowych, np. jako zakup hurtowy przy amortyzacji sprzętu firmowego.

Nie musisz się przejmować stanem urządzenia, aktualnością modelu czy właściwościami technicznymi – skupujemy bardzo różnorodne egzemplarze, nawet takie, które wymagają odrestaurowania albo wyszły już z mody.

Wielu naszych klientów traktuje również sprzedaż swojego poprzedniego telefonu jako rabat na zakup nowego. Oferujemy doradztwo i sprawną wymianę na nowsze urządzenie w przystępnej cenie.

Przy skupie większej liczby sztuk możliwy odbiór od klienta po wcześniejszym umówieniu. Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego, nasi pracownicy na pewno Tobie pomogą.

Zachęcamy do wyceny w salonie i sprzedaży!